| Новости: Воја Жанетић: И шта сад? 'И шта сад?'. . . . . . помисли Председник, размишљајући који следећи потез може да се повуче, а да тај потез покаже Русима да се и на њих овде озбиљно рачуна. А шта ако су Руси сад љути? Те ако јесу, када ће да слете Мигови, |
from Милан «Паланка на вези» Милошевић - Google+ Posts
via IFTTT Видети заједницу Вести - News - Новости
Нема коментара:
Постави коментар