недеља, 18. јун 2017.

Воја Жанетић: И шта сад?

Воја Жанетић: И шта сад?

Новости: Воја Жанетић: И шта сад?
'И шта сад?'. . . . . . помисли Председник, размишљајући који следећи потез може да се повуче, а да тај потез покаже Русима да се и на њих овде озбиљно рачуна. А шта ако су Руси сад љути? Те ако јесу, када ће да слете Мигови,


from Милан «Паланка на вези» Милошевић - Google+ Posts
via IFTTT Видети заједницу Вести - News - Новости

Нема коментара:

Постави коментар