недеља, 17. април 2016.

Радујем се јутру у коме ћеш осванути

Томислав Душановић Катинац Дубравки  Голић * Радујем се јутру у коме ћеш осванути, Радујем се сунцу које ће те пробудити, И ја те, к`о дете прву играчку, Узимам у руке… Твој ће ме снени осмех мало слудети… Али не знаш … Наставите са читањем

from katinac http://ift.tt/1U0uM9d
via IFTTT

Нема коментара:

Постави коментар