Томислав Душановић Катинац Дубравки Голић * Радујем се јутру у коме ћеш осванути, Радујем се сунцу које ће те пробудити, И ја те, к`о дете прву играчку, Узимам у руке… Твој ће ме снени осмех мало слудети… Али не знаш …
Наставите са читањем →
from katinac http://ift.tt/1U0uM9d
via
IFTTT
Нема коментара:
Постави коментар